تلفن سانترال رهیاب
 
  مشخصات فنی

مراکز تلفن کامپیوتری رهیاب یک سوییچ ایده آل برای سازمانهای خصوصی و دولتی ، هتل ها و بیمارستانها میباشند. سازمانهایی که در عصر ارتباط، به یک ارتباط پیشرفته، با یهره گیری از آخرین دستاوردهای فنی و منطبق با نیازهای امروز و فردای خود می اندیشند.

این سیستمها در هر ظرفیت ، قابلیت ارتقاع تا حداکثر ظرفیت نهایی و اعلام شده در کاتالوگ را   بصورت یکپارچه دارا میباشد . این مزیت ویژه باعث میشود که بدون نگرانی از توسعه آتی ، سیستم را فقط در حد ظرفیت مورد نیاز امروز خریداری کرده و در صورت توسعه سازمان و نیاز به افزایش ظرفیت سیستم ، اقدام به ارتقاع آن نمود ،  و بدین وسیله از سرمایه گداری اضافه ، هنگام خرید سیستم جلوگیری به عمل آورد.

مرکز تلفن کامپیوتری مدل RX-608 به ظرفیت8/64 (قابل گسترش تا 96/512)

مرکز تلفن کامپیوتری مدل RX-112 به ظرفیت 8/40 ( قابل گسترش تا 8/104)

مرکز تلفن کامپیوتری مدل RX-40 به ظرفیت 8/8 ( قابل گسترش تا 8/32)

این افزایش طرفیت بدون نیاز به تجهیزات اضافی بوده و فقط کارتهای خطوط شهری و داخلی مورد نیاز میباشد. 

سیستمها لز دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده اند . بخش سخت افزار در کابینت اصلی قرار دارد و شامل مدارات مربوط به تغذیه سیستم، خطوط شهری ، خطوط داخلی ، انواع سیگنالها ، تشخیص دهنده های شماره گیری به طریق تون (DTMF) ، موزیک انتظار ، MDF میباشد .سیستمها کلا مدولار بوده و هر بخش از مدار بر روی یک کارت قرار دارد که باعث بالا رفتن سرعت سرویس دهی میشود . بخش نرم افزار سیستمها در یک کامپیوتر از نوع PC ( سازگار با IBM)قرار دارد که کنترل کلیه بخشهای سخت افزاری را به عهده دارد . این نرم افزار تماما به زبان  C  نوشته شده و از قدرت و کارایی لازم جهت هرگرونه تغییر متناسب با نیاز کاربران برخوردار است . اپراتور اصلی با کامپیوتر کنترل کننده سیستم ، کلیه اعمال مربوط به ارتباط با خطوط شهری و داخلی و نیز تغییر کلیه پارامترهای سیستم و برنامه ریزی را انجام میدهد . برنامه ریزی این سیستم به زبان فارسی و بسیار ساده بوده و با توجه به راهنمای لحظه ای ، که به صورت اتوماتیک و قدم به قدم اپراتور را در کلیه مراحل برنامه ریزی راهنمایی میکند ، طرز کار با ان بسیار ساده و دلپذیر است . 

- مجهز به مدار برق اضطراری و شارژ جهت ادامه کار هنگام قطع برق

- مجهز به سیستم نمایشگر شماره (Caller ID) 

-مجهز به ورودی و خروجی های انالوگ جهت اوای انتظار ، فراخوان(Paging) و ورودی صوتی از رادیو 

- ورودی و خروجی های لاجیک جهت زنگ مرکزی ، اعلام حریق ، زنگ اخبار و درب بازکن

- مجهز به نرم افزار قدرتمند شارژینک( صورتحساب) با امکان مشاهده و چاپ اطلاعات

- مجهز به دفترچه تلفن 7200 شماره ای به دو زبان فارسی و انگلیسی

- مجهز به اپراتور اتوماتیک(تلفن گویا) کاملا حرفه ای ( زیر شاخه تا 4 لایه) 

و بسیار امکانات متنوع دیگر

 

 

 
گروه فنی مهندسی پایا
آخرین منتخب ها
آخرین مطالب
ارتباط با ما

گروه پايا ، عرضه کننده سيستم هاي ارتباطي اداري و مراکز تلفن (سانترال)  کارین، رهیاب، رهنما، هایبرکس، کاراتلفن ،پاناسونیک، پارس تلفن کار، گویان و سامسونگ با بهره گيري از کادري متخصص و  متعهد و سالها تجربه درخصوص فروش و نصب و راه اندازي  و نگهداري اين سيستم ها، با رعایت حقوق مشتری ، به صورت 24 ساعته در سریعترین زمان ممکن اعلام آمادگی می نماید.

سرعت ، دقت و پیگیری مستمر تعهد ماست.    

 

دفتر مرکزی

تلفن :         9 الی 296 0 98 88-021

فکس:                 298 0 98 88-021

مدیریت فنی:         62 55 350 0912

آدرس ایمیل :      info@PTKGroup.ir

آدرس سایت:  www.PTKGroup.ir      

سامانه پیامکی:    298 0 98 88-021

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به گروه فنی مهندسی پایا می باشد .