سانترال IP مدل OfficeServ 7200 سامسونگ

این مرکز تلفن، مناسب ترین محصول تلفنی برای اداره ها، دفاتر و شرکت های متوسط و بزرگ می باشد. امکان ارائه سرویس های Voice، دیتا و اینترنت را بطور همزمان دارد.

ویژگی ها و امکانات سیستم

اگر شما به کمک این دستگاه به اینترنت متصل باشید و در حال استفاده از اینترنت نیز باشید، می توانید اقدام به برقراری تماس تلفنی نمائید و به کمک اینترنت مکالمه تلفنی با شخص دیگری داشته باشید و البته مطمئن باشید که کنترل مکالمه شما را بدرستی انجام داده خواهد شد.
البته لزومأ نیازی نیست که از گوشی تلفن استفاده نمائید بلکه به راحتی می توانید با نصب یک برنامه بر روی سیستم شخصی خود و به کمک یک میکروفن و گوشی ، تماس تلفنی از مسیر IP برقرار نمائید. شما میتوانید نسخه ای از این برنامه را برروی گوشی های موبایل که قابلیت WiFi دارند نیز اجرا نموده و گوشی موبایل خود را به یک گوشی بیسیم (WiFi) تبدیل نمائید.

گروه فنی مهندسی پایا
گروه پايا ، عرضه کننده سيستم هاي ارتباطي اداري و مراکز تلفن (سانترال)  کارین، رهیاب، رهنما، هایبرکس، کاراتلفن ،پاناسونیک، پارس تلفن کار، گویان و سامسونگ با بهره گيري از کادري متخصص و  متعهد و سالها تجربه درخصوص فروش و نصب و راه اندازي  و نگهداري اين سيستم ها، با رعایت حقوق مشتری ، به صورت 24 ساعته در سریعترین زمان ممکن اعلام آمادگی می نماید.
سرعت ، دقت و پیگیری مستمر تعهد ماست.    
اطلاعات تماس
تلفن دفتر مرکزی     9 - 296 0 98 88 021
فکس:                       298 0 98 88 021
دفتر مازندران-ساری   6 - 3445 3330 011
مدیریت فنی:                5562 350 0912
آدرس ایمیل :          info@PTKGroup.ir
سامانه پیامکی:            298 0 98 88 021
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به گروه فنی مهندسی پایا می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح